Vanessa Paradis Ateş Püskürdü!

Küçük bir dünya turnesine çıkan ve turne kapsamında son dakika İsrail ve Türkiye konserlerini sebepsiz yere iptal ederek gündeme yerleşen Vanessa Paradis öfkeli.

Geçtiğimiz günlerde bir TV programı sunucusunun onun sesine tahammül edemediğini ve berbat bir şarkıcı olduğunu söylemesi üzerine hayli sinirlenmiş.

Paradis ‘Herkesi memnun etmek zorunda değilim. Ben 14 yaşından beri şarkı söylüyorum. Sesimi ve tekniğimi giderek geliştiriyorum. Sesimi beğenmeyen beni dinlemesin. Bu sektörde uzun yıllardır varım. Ve öğrendiğim en iyi şey gereksiz yorumları ciddiye almamak’ dedi.

Vanessa Paradis’in İstanbul ve Tel Aviv konserlerini film çekimi sebebiyle iptal ettiği açıklanmış ancak bu kararın arkasında başka politik nedenler olduğu ileri sürülmüştü.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio