Cumartesi, Kasım 27, 2021

Defne Joy Foster evinde ölü bulundu!

Son olarak “Yok Böyle Bir Dans” adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan’da Kerem Altan‘ın evinde ölü bulundu. Foster‘ın ölüm nedeni ile ilgili geniş çaplı soruşma başlatıldı ve alınan ilk bilgilere göre astım  sonucu kalp krizi olduğu düşünülüyor.

 

Gelen en son bilgilere göre, Yok Böyle Dans yarışmasından çıktıktan sonra Defne Joy Foster aralarında Kerem Altan ve Tolga Karel’in de bulunduğu Yok Böyle Dans’taki arkadaşlarıyla Özgür Aras’ın Eelence adlı mekanda eğlenmeye gitti.

İddiaya göre, daha sonra grup, Kerem Altan’ın Caddebostan’daki evine gittiğinde Foster nefes alamadığını ve astım krizi geçirdiğini söyleyerek doktor çağırılmasını istedi. Hastaneyi aradıktan sonra Kerem Altan doktoru hastaneden alıp gelene kadar ise Defne hayatını kaybetti.

Polis ise yaptığı ilk incelemeden sonra, Foster’in ölüm sebebinin astıma bağlı kalp krizi olduğunu düşünüyor. Ünlü yıldızın ölüm sebebi ancak otopsi raporunun açıklanmasıyla kesinlik kazanacak.


Annesi Türk, babası Amerikalı olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979’da doğdu, 2008’de İlker Yasin Solmaz ile evlenen Foster‘in bu evlilikten 13 Haziran 2009’da Can Kılıç adında bir oğlu dünyaya geldi.


İlk olarak Kral TV DJ’yi olarak seyirciyle buluşan Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı.


Uzun bir süre ‘Sihirli Annem’ adlı dizide Eda karakterini canlandıran Foster, tv8‘de yayınlanan ‘Bir İş İçin Lazım’ adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu.


Bunun dışında bir TRT programı olan ‘Çeyiz Şov‘u da sunan Foster, son olarak ‘Yok Böyle Dans’ adlı programda yarışmacı olarak katılmıştı. Foster, yarışmadan geçen hafta elenmişti.

Ünlü sanatçının ölümüyle ilgili yeni bilgiler geldikçe sayfamız yenilenecektir.

http://galeri.milliyet.com.tr/2009/12/29Kacarak_evlendiler/24.jpg

http://www.egeninsesi.com/haber_resimleri/ufak/DPP_0019.jpg

Haber

İlginizi Çekebilir