Britney Spears ‘Hold It Against Me’ adlı şarkısının klipi için dans sahnelerinde yardım almak zorunda kaldı. Ritme bir türlü uyamayan Britney’e dansçılar yardımcı oldu. Olaya çok sinirlenen yönetmen Jonas Åkerlund, Britney’in sahnelere yeterince çalışmamasından yakındı. Bunun üzerine çıkan sözlü münakaşa sonucunda Britney seti ağlayarak terk etti. TMZ’ye konuşan prodüksiyon ekibi olayı doğrulasa da Britney‘in basın […]

Britney Spears ‘Hold It Against Me’ adlı şarkısının klipi için dans sahnelerinde yardım almak zorunda kaldı. Ritme bir türlü uyamayan Britney’e dansçılar yardımcı oldu.

Olaya çok sinirlenen yönetmen Jonas Åkerlund, Britney’in sahnelere yeterince çalışmamasından yakındı. Bunun üzerine çıkan sözlü münakaşa sonucunda Britney seti ağlayarak terk etti.

TMZ’ye konuşan prodüksiyon ekibi olayı doğrulasa da Britney‘in basın sözcüleri olumsuzluklar yaşandığını yalanladılar ve Britney’in dans sahneleri için haftada 6 gün sıkı bir çalışma süreci geçirdiğini söylediler. Klipi göreceklerin bu suçlamaların ne kadar yersiz olduğunu sözlerine ekleyen basın sözcülerine bir destek de yönetmen Jonas Åkerlund‘dan geldi.

Britney tüm çekimler boyunca harikaydı. Çekimler bitince herkes birbirine sarıldı. Onunla tekrar çalışmayı çok isterim. Bundan daha iyi olamazdı!”

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

HOLD IT AGAINIST ME DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir