Perşembe günü açıklanan mahkeme kayıtlarına göre, Michael Jackson’un 2009 yılındaki ölümünden sonra albüm ve diğer ürünlerinin satışından 310 Milyon Dolar kazandı. Mülkünün vasileri 159 Milyon Dolarını, Michael Jackson öldüğünde 400 Milyon Dolar borcunun bir kısmını ödemek için kullandılar. Belgelerde, “Halen karşılanamamış borçlar olsa da, yöneticiler gayrimenkulün borçlarını düşürmek yönünde ciddi başarılar elde ettiği için, mülkünün […]

Perşembe günü açıklanan mahkeme kayıtlarına göre, Michael Jackson’un 2009 yılındaki ölümünden sonra albüm ve diğer ürünlerinin satışından 310 Milyon Dolar kazandı.


Mülkünün vasileri 159 Milyon Dolarını, Michael Jackson öldüğünde 400 Milyon Dolar borcunun bir kısmını ödemek için kullandılar.


Belgelerde, “Halen karşılanamamış borçlar olsa da, yöneticiler gayrimenkulün borçlarını düşürmek yönünde ciddi başarılar elde ettiği için, mülkünün kapatılmasına gerek yok.” deniliyor.


Şu anda yayınlanan belgeler Jackson’un ölümünden bu yana servetiyle ilgili yayınlanan en detaylı dokümanlar.


Jackson
’un malikanesine gelir teşkil eden projelerin başında, daha önce yayınlanmamış şarkıları da içeren “Michael” albümü, “This Is It” konser filmi geliyor. Ayrıca lisans anlaşmalarının da bu gelirde ciddi payı var.

MICHAEL JACKSON FOTO GALERİ

MICHAEL JACKSON CENAZE TÖRENİ

MICHAEL JACKSON ŞARKILARI

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir