Şarkıcı Beyonce Knowles, kayıt şirketinin duyurduğu habere göre bu yıl Glastonbury’de sahne alacak önemli isimlerden biri olacak. Columbia Records, Amerikalı pop yıldızının,  Somerset, Pilton’da gerçekleşecek festivalin son gününde Pyramid Sahnesi’nde performans sergileyeceğini bildirdi. 29 yaşındaki yıldız, “Sadece kalabalık seyirciyi düşünmek ve onların enerjisini içine çekmek konusunda havaya girdim,” dedi. 22 Haziran’dan 26 Haziran’a kadar sürecek […]

Şarkıcı Beyonce Knowles, kayıt şirketinin duyurduğu habere göre bu yıl Glastonbury’de sahne alacak önemli isimlerden biri olacak.

Columbia Records, Amerikalı pop yıldızının,  Somerset, Pilton’da gerçekleşecek festivalin son gününde Pyramid Sahnesi’nde performans sergileyeceğini bildirdi.

 

29 yaşındaki yıldız, “Sadece kalabalık seyirciyi düşünmek ve onların enerjisini içine çekmek konusunda havaya girdim,” dedi.

22 Haziran’dan 26 Haziran’a kadar sürecek festivalin organizatörleri henüz resmi olarak sahne alacak isimleri duyurmadı.

Bu yılki festivalin biletleri Ekim’de satışa çıktı ve dört saat içinde tükendi.

Knowles: “Bu gerçekten dünyadaki en büyük festival ve orada sahne almak için sabırsızlanıyorum.

“Katılan herkes gerçekten müziğin değerini biliyor ve tüm hafta sonu boyunca güzel bir ruh halindeler.”

Geçen yıl festivalde sahne alan isimler Stevie Wonder, Kylie Minogue ve U2 festivalden çekilmeye zorlanınca festivale dâhil olan Gorillaz idi.


Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir