Usher, Kaddafi'nin parasını istemiyor

Usher, 2009’da Saint-Barthelemy adasında Kaddafi ailesi tarafından verilen bir partiye katılması için kendisine ödenen parayı, insan hakları örgütlerine bağışlayacağını bildirdi. Şarkıcı, aldığı paranın ne kadar olduğunu açıklamadı.

2006 yılında Kaddafi’nin oğlunun verdiği özel bir parti için sahneye çıkan Mariah Carey de büyük üzüntü ve utanç içinde olduğunu açıkladı. Bilgisizliği ve saflığının kurbanı olduğunu söyleyen Carey, o gece tam bir milyon dolar kazanmıştı.

Kaddafi ailesi dünyaca ünlü yıldızları özel partilerinde sahneye çıkarmasıyla tanınıyor. Daha önce Nelly Furtado ve Beyonce de Kaddafi için sahneye çıkmıştı. Beyonce tüm kazandığı parayı Haiti depreminde zarar gören kişilere bağışladığını açıklamıştı.

Yaklaşık 4 yıl önce sahne alan Nelly Furtado ise kazandığı bir milyon doları en kısa sürede bir yardım kurumuna bağışlayacağını açıkladı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio