Yıldızını iyiden iyiye parlatan ve yeni bir dünya turnesiyle adeta altın günlerini geçiren Justin Bieber, turne ekibinden beklemediği bir çıkışla karşılaştı. Yeni dünya turnesinde Japonya ayağı da olan sanatçının ekibinden hiç kimse radyasyon korkusu yüzünden bu ülkeye gitmek istemiyor. Slash ve Avril Lavigne konserlerinin iptal olmasından cesaret alan ekip bu isteklerini açık ve net bir […]

Yıldızını iyiden iyiye parlatan ve yeni bir dünya turnesiyle adeta altın günlerini geçiren Justin Bieber, turne ekibinden beklemediği bir çıkışla karşılaştı.

Yeni dünya turnesinde Japonya ayağı da olan sanatçının ekibinden hiç kimse radyasyon korkusu yüzünden bu ülkeye gitmek istemiyor. Slash ve Avril Lavigne konserlerinin iptal olmasından cesaret alan ekip bu isteklerini açık ve net bir şekilde Bieber’e iletti. Ancak Bieber’in menajeri bu isteği olumlu karşılamadı. Şu sıralarda her iki tarafın anlaşmaya çalıştığı söyleniyor.

Kısa süre önce Kesha, Anthrax, Jack Johnson ve Spiritual Beggars’ın Japonya konserleri peşpeşe belirsiz bir tarihe ertelenmişti.

JUSTIN BIEBER FOTO GALERİ

JUSTIN BIEBER TUM KLİPLERİ İZLE

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir