Başkan Obama Justin'den Ne İstiyor?

Babasını 11 Eylül saldırılarında İkiz Kuleler’de kaybeden 14 yaşındaki Payton Wall’un hayallerini hayranı olduğu Justin Bieber ile tanışmak süslüyordu. Küçük kız, Justin’e sosyal medya aracılığı ile ulaşmayı denemiş ve korkunç bir hayatı olmasına rağmen onun şarkılarıyla ayakta durmayı başardığını söylemiş, tanışmak istediğini de iletmiş ve yanıt alamamış.

Yılmayan Payton bu kez Beyaz Saray’a bir mektup yazarak Justin ile tanışmak istediğini söyleyince Başkan Obama tarafından saray’a davet edilmiş ve Justin ile tanıştırılma sözü almış.

Obama Justin ile konuşarak küçük kızın ricasını iletmiş. Şimdi gözler sözünü kesin tutacağını söyleyen Justin’de. Bakalım Justin ve Payton genç yıldızın bu yoğun programı içinde ne zaman buluşabilecek?

JUSTIN BIEBER FOTO GALERİ

JUSTIN BIEBER TUM KLİPLERİ İZLE

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio