Rap müziğin İngiliz yıldızı şu sıralarda harıl harıl yeni albümünü hazırlamakla meşgul. Vaktinin büyük bölümünü stüdyoda geçiren Dizzie yeni albümün tarzına da karar vermeye çalışıyor. 2009 yılından beri hayranlarını yeni bir albüm için bekleten Dizzie, kafasında bir türlü yerine oturmayan çok sayıda ayrıntı olduğunu söyleyerek, gerekirse albümün çıkışını erteleyeceğim diyor. Son albümünü pop bir çizgide […]

Rap müziğin İngiliz yıldızı şu sıralarda harıl harıl yeni albümünü hazırlamakla meşgul. Vaktinin büyük bölümünü stüdyoda geçiren Dizzie yeni albümün tarzına da karar vermeye çalışıyor.

2009 yılından beri hayranlarını yeni bir albüm için bekleten Dizzie, kafasında bir türlü yerine oturmayan çok sayıda ayrıntı olduğunu söyleyerek, gerekirse albümün çıkışını erteleyeceğim diyor.

Son albümünü pop bir çizgide kurgulayan Dizzie’nin emin olduğu tek şey yayınlanacak bu yeni albümün oldukça deneysel olacağı.

Dizzie şu sıralarda Bing ile işbirliği yaptığı ve ucunda 10 bin dolar olan yeni bir dijital fotoğraf yarışmasının da koordinasyonunu sürdürüyor.

Dizzy Rascal Florence and the Machine /BRiT Awards performance

http://www.zmemusic.com/wp-content/uploads/2009/07/up-dizzee_4.jpg

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir