Eski Oasis yeni Beady Eye üyesi Liam Callagher’ın yeni projesi bir Beatles filmi. 1973 tarihli Richard DiLello’nun kitabından uyarlanacak olan filmin senaryosu tamamlanmış. Beatles üyelerini kimlerin oynayacağı henüz belli değil. Ancak Liam, grubun basın sözcüsü Derek Taylor için Johnny Depp’i düşündüğünü söyledi. Şu günlerde Karayip Korsanları serisinin sonuncusuyla hayranlarının başını döndüren Depp eğer bu rolü […]

Eski Oasis yeni Beady Eye üyesi Liam Callagher’ın yeni projesi bir Beatles filmi. 1973 tarihli Richard DiLello’nun kitabından uyarlanacak olan filmin senaryosu tamamlanmış.

Beatles üyelerini kimlerin oynayacağı henüz belli değil. Ancak Liam, grubun basın sözcüsü Derek Taylor için Johnny Depp’i düşündüğünü söyledi. Şu günlerde Karayip Korsanları serisinin sonuncusuyla hayranlarının başını döndüren Depp eğer bu rolü alırsa filmin gişesi de önemli oranda değişecek.

Liam, bu rolün adeta Depp için yazılmış gibi olduğunu ve kendisinin filmde oynaması için elinden geleni yapacağını söylüyor. Ünlü oyuncunun müzikle de ilgilendiği biliniyor..

JOHNNY DEPP FOTO GALERİ

BEATLES FOTO GALERİ

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir