17 yaşındaki Justin Bieber sadece muzik yıldızı değil moda sektorünün de ustası. Ray-Ban Wayfarer 2140 gözlükler, Radii Moon Walker spor ayakkabısı ayrıca pırlanta ve yakutlarla döşenmiş 25 bin dolarlık Stewie Griffin kolyesi onun özel giyim ve tarzını tamamlayan aksesuarları. Takım elbise ile papyon giymeyi tercih eden Justin kıyafetinin her detayının seçimine özen ile yaklaşıyor. Bunun […]

17 yaşındaki Justin Bieber sadece muzik yıldızı değil moda sektorünün de ustası. Ray-Ban Wayfarer 2140 gözlükler, Radii Moon Walker spor ayakkabısı ayrıca pırlanta ve yakutlarla döşenmiş 25 bin dolarlık Stewie Griffin kolyesi onun özel giyim ve tarzını tamamlayan aksesuarları.

Takım elbise ile papyon giymeyi tercih eden Justin kıyafetinin her detayının seçimine özen ile yaklaşıyor. Bunun en güzel ispatı ise Vanity Fair Oscar 2011 partisindeki kırmızı halıda kız arkadaşı Selena Gömez ile ilk defa basının önüne çıkan Justin, Selena’nın giydiği elbiseye uyumlu olmak için cebine kırmızı mendilini koymuştu.

JUSTIN BIEBER TAKILARI İÇİN TIKLAYIN

JUSTIN BIEBER FOTO GALERİ

JUSTIN BIEBER TUM KLİPLERİ İZLE

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir