Vogue dergisi Harry Potter serisinin yıldızı Emma Watson’ı yeni neslin stil ikonu ilan etti. Amerikan Vogue dergisinin temmuz sayısının kapak kızı Emma Watson, yeni hayatını anlattı; Harry Potter serisinin yıldızı, 21 yaşındaki Watson, dergiye verdiği söyleşide tamamen değişmek istediğini söyledi. İngiliz oyuncu “Harry Potter filmleri, beni kariyerimde olduğum yere getirdi. Tüm set ekibiyle çok yakın […]

Vogue dergisi Harry Potter serisinin yıldızı Emma Watson’ı yeni neslin stil ikonu ilan etti.

Amerikan Vogue dergisinin temmuz sayısının kapak kızı Emma Watson, yeni hayatını anlattı;

Harry Potter serisinin yıldızı, 21 yaşındaki Watson, dergiye verdiği söyleşide tamamen değişmek istediğini söyledi. İngiliz oyuncu “Harry Potter filmleri, beni kariyerimde olduğum yere getirdi. Tüm set ekibiyle çok yakın dostluklar kurduk. Ama dokuz yılın sonunda artık ‘yeter’ diyorum. Yeni ve daha özgür bir yaşamım olsun istiyorum. İdolüm Patti Smith’e benzemek en büyük hayalim” dedi.

Punk’ın kraliçesi Patti Smith’e ‘asi, yetenekli ve sıradışı’ olduğu için hayranlık duyduğunu söyleyen Watson, yine de eski yaşamından tamamen vazgeçmiş değil.

Filmdeki rol arkadaşları Daniel Radcliffe ve Rupert Grint’la hala görüştüğünü söyleyen oyuncu, “O kadar iyi ve yetenekliler ki, onları görmeden yaşayamam. Sanırım ne kadar uğraşırsam uğraşayım, bir yanım her zaman Hermione Granger olarak kalacak” diyerek, geçmişinden kopmayacağını söyledi.

Yeni stil ikonu

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir