ABD’li şarkıcı Lady Gaga felaketzedeler için tasarladığı, üzerinde “Japonya için dua ediyoruz” yazılı beyaz bilekliklerin parasının bir bölümünü “cebe indirdiği” gerekçesiyle mahkemelik oldu.. Avukat Ari Kresch, 25 yaşındaki şarkıcı hakkındaMichigan Federal Mahkemesi’nde bağış toplarken yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle dava açtı. İddiaya göre tanesi 5 dolara (8.15 TL) satılan bilekliklerin posta ücreti 3.99 (6.5 TL) dolardı ama […]

ABD’li şarkıcı Lady Gaga felaketzedeler için tasarladığı, üzerinde “Japonya için dua ediyoruz” yazılı beyaz bilekliklerin parasının bir bölümünü “cebe indirdiği” gerekçesiyle mahkemelik oldu..

Avukat Ari Kresch, 25 yaşındaki şarkıcı hakkındaMichigan Federal Mahkemesi’nde bağış toplarken yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle dava açtı. İddiaya göre tanesi 5 dolara (8.15 TL) satılan bilekliklerin posta ücreti 3.99 (6.5 TL) dolardı ama Lady Gaga bunu daha yüksek gösterdi ve farkı cebine attı. Geçen hafta yardımkonseri için Japonya’ya giden Lady Gaga kameralar önünde gözyaşlarına boğulmuştu!

LADY GAGA FOTO GALERİ

LADY GAGA-KLİPLERİ

http://im.haberturk.com/2011/06/28/643550_detay.jpg?1309244229

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir