'İlk Yenilmez: Kaptan Amerika'dan taze fragman

Yönetmenliğini Joe Johnson‘ın üstlendiği; başrollerinde Chris Evans, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving gibi oyuncuların yer aldığı ‘İlk Yenilmez: Kaptan Amerika‘nın (Captain America: The First Avenger) Türkçe dublajlı son fragmanı yayınlandı.

Fragmanı izlemek için tıklayın

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika‘, Steve Rogers’ın (Chris Evans), Kaptan Amerika olarak bilinen süper askere dönüşeceği deneysel bir programa katılmaya gönüllü olduğu zamanlardaki Marvel Evreni’nin ilk günlerine odaklanıyor. Kaptan Amerika olarak Roger, kötü Red Skull’ın (Hugo Weaving) liderliğindeki şeytani HYDRA organizasyonuyla savaşmak için Bucky Barnes (Sebastian Stan) ve Peggy Carter’la (Hayley Atwell) güçlerini birleştirir.

Film 2 Eylül 2011’de vizyona girecek. Marvel Studios’un Marvel karakterlerine dayanan diğer yapımları olan ‘The Avengers’ ise 4 Mayıs 2012’de izleyiciyle buluşacak.

2011 Captain America

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio