Justin Bieber ilk albümünden sonra yayınladığı My World 2.0’yu saymayacak olursak ikinci stüdyo albümünün hazırlıklarına tam gaz başladı. Albümün 2012 yılında piyasaya sürülmüş olması bekleniyor. My World 2.0’da yeni remiks ve akustik çalışmalara yer verilmiş ancak yeni şarkıların üzerine gidilmemişti. Daha önce Kanye West, Ludacris, Sean Kingston ve Usher gibi isimlerle çalışan Justin, yeni albümünde […]

Justin Bieber ilk albümünden sonra yayınladığı My World 2.0’yu saymayacak olursak ikinci stüdyo albümünün hazırlıklarına tam gaz başladı. Albümün 2012 yılında piyasaya sürülmüş olması bekleniyor.

My World 2.0’da yeni remiks ve akustik çalışmalara yer verilmiş ancak yeni şarkıların üzerine gidilmemişti. Daha önce Kanye West, Ludacris, Sean Kingston ve Usher gibi isimlerle çalışan Justin, yeni albümünde bu tarz işbirliklerine gitme konusuna soğuk baktığını söyledi.

Justin şu sıralarda zamanının büyük bölümünü bilgisayar başında yeni şarkı yazmak ve prodüksiyon tekniğini geliştirmek için geçiriyor.

JUSTIN BIEBER FOTO GALERİ

JUSTIN BIEBER TUM KLİPLERİ İZLE

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir