Selena'dan sitem;

Geçtiğimiz günlerde ‘Fox and Friends’ programa katılan Selen Gomez, gençler ve çocuklar tarafından geniş bir hayran kitlesi olduğunu, genç kızların kendini idol gibi gördüklerini belirtti.

2001 yılında Disney’in ‘Wizards of Waverly Place’ adlı dizisi ile popüler olan Selena Gomez geleceği ve şimdiki duyguları ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Disney yıldızı genç yaşta ünlü olmasını ve sevgilisi Justin Bieber ile birlikteliğinin hayranlarını üzmemesi gerektiğini, kendisinin de yaşının gereğine göre yaşadığını söyledi.

Selena, Disney çizgisini şimdiye kadar koruduğunu ancak anlaşması bitmesine rağmen o çizgiyi ve edindiği hayran kitlesini kaybetmek istemediğini belirtti.  Selena, yaptığı açıklamada “Ben büyüyorum ve bu büyümeme izin vermeliler. Bu paralelde de mesleğim, işim gelişiyor ve değişiyor. Ben de şimdiye  kadar tüm görevlerimi yerine getirdim. Ama hayranlarımı da kaybetmek istemiyorum” dedi.

SELENA GOMEZ FOTO GALERİ

SELENA GOMEZ VİDEOLARI

Selena Gomez: Büyümeme İzin Vermeliler!( c  2011 Starlounge)

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio