2000’lerin en önemli alternatif rock gruplarından biri olan Muse’un basçısı Chris Wolstenholme alkolle olan mücadelesini ilk kez anlattı. Q dergisiyle bir röportaj yapan Chris, uzun seneler boyunca kendini kaybedercesine içtiğini ve bunun hem kendine hem sağlığına hem de kariyerine çok olumsuz etkiler yaptığını söyledi. Alkolle birlikte, uyuşturucu, çılgın partiler ve kızlardan kendini uzun süre kurtaramadığını […]

2000’lerin en önemli alternatif rock gruplarından biri olan Muse’un basçısı Chris Wolstenholme alkolle olan mücadelesini ilk kez anlattı.

Q dergisiyle bir röportaj yapan Chris, uzun seneler boyunca kendini kaybedercesine içtiğini ve bunun hem kendine hem sağlığına hem de kariyerine çok olumsuz etkiler yaptığını söyledi.

Alkolle birlikte, uyuşturucu, çılgın partiler ve kızlardan kendini uzun süre kurtaramadığını söyleyen Chris, ‘En sonunda ölümle burun buruna gelince hayatımı ne hale getirdiğimin farkına vardım’ diyor.

‘Alkol bağımlılığım öyle bir noktaya gelmişti ki Christmass sabahı bile kan kusarak uyanıyordum. Artık kendime geldim. Şimdilerde sadece oldukça az miktarda bira tüketiyorum. Hayatımı normal bir hale sokmak ve grup arkadaşlarıma yük olmamak için elimden geleni yapıyorum.’

Chris Wolstenholme()

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir