Michael Jackson’ın üç çocuğunun yaşamını garanti altına almak için gizli tuttuğu dev bir sanat koleksiyonu ortaya çıktı. Tahmini değeri 900 milyon dolar olan bu koleksiyonu, ismi açıklanmayan bir uluslararası iş adamının 87 milyon dolara satın almak istemesi üzerine harekete geçen Jackson ailesi avukatları şu anda bu satışı durdurmaya çalışıyor. 182 parçadan oluşan koleksiyonun bugüne kadar […]

Michael Jackson’ın üç çocuğunun yaşamını garanti altına almak için gizli tuttuğu dev bir sanat koleksiyonu ortaya çıktı. Tahmini değeri 900 milyon dolar olan bu koleksiyonu, ismi açıklanmayan bir uluslararası iş adamının 87 milyon dolara satın almak istemesi üzerine harekete geçen Jackson ailesi avukatları şu anda bu satışı durdurmaya çalışıyor.

182 parçadan oluşan koleksiyonun bugüne kadar tamamen gizli tutulduğu ve gelecekte yapılacak satışlarla getireceği gelirin yaklaşık 900 milyon dolar olduğu bildirildi.

Aralarında George Washington, Abraham Lincoln ve Martin Luther King’in çizimlerinin de bulunduğu koleksiyonun akibeti konusunda avukatlar endişeli. Michael’ın ölümünden hemen önce girdiği finansal bunalım üzerine mali danışmanının bu koleksiyonu satışa çıkarmak istediği ancak sanatçının buna izin vermediği de gelen haberler arasında.

MICHAEL JACKSON FOTO GALERİ

MICHAEL JACKSON CENAZE TÖRENİ

MICHAEL JACKSON ŞARKILARI

MICHAEL JACKSON VİDEOLARI

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir