Katy Perry yeni Şirinler filminde Şirine'yi seslendiriyor.

Katy Perry yeni Şirinler animasyon filminde Şirine’yi seslendirdi. Gargamel’in tek amacının her zaman olduğu gibi Şirinler’i ve köylerini yok etmek olduğu bu yeni filmde Şirine’yi seslendiren Katy bu performans sırasında hiç zorlanmadığını zaten gün içinde bir kahve isterken bile Şirine’nin sesine sahip olduğunu söylüyor.

1980’lerin başından bu yana dünyanın en sevilen çizgi filmlerinden biri olan Şirinler nihayet büyük bütçeli 3D bir animasyon olarak gösterime giriyor. Çizgi filmin efsane karakterlerini kimlerin seslendireceği açıklandığında Katy Perry ismi herkesi şaşırtmıştı. Sinema endüstrisinden bazı çevreler Katy’nin bu işi beceremeyeceğini söyleseler de Katy’nin kendinden son derece emin yaptığı bu açıklamalar bu işin de hakkından geldiğini gösteriyor.

 

KATY PERRY KLİPLERİ

KATY PERRY FOTO GALERİ

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio