U2’nun ülkemize de uğrayan 360 Tour için özel olarak tasarlattığı dev sahne parçalar halinde satışa sunuldu. Bono’yla birlikte tasarımcılar Willie Williams ve Mark Fisher’ın imzasını taşıyan sahnede 30 ülkede 78 şehirde tam 110 konser gerçekleştirildi. 185 ton ağırlığındaki bu ekipman bugüne kadar 7 milyon izleyici ağırladı. Kanada’da 30 Temmuz’da gerçekleşecek olan son konserin hemen ardından […]

U2’nun ülkemize de uğrayan 360 Tour için özel olarak tasarlattığı dev sahne parçalar halinde satışa sunuldu. Bono’yla birlikte tasarımcılar Willie Williams ve Mark Fisher’ın imzasını taşıyan sahnede 30 ülkede 78 şehirde tam 110 konser gerçekleştirildi.

185 ton ağırlığındaki bu ekipman bugüne kadar 7 milyon izleyici ağırladı. Kanada’da 30 Temmuz’da gerçekleşecek olan son konserin hemen ardından parçalara ayrılacak olan sahnenin satışına hızla başlanacak.

Sektörün önde gelen kurumlarının özellikle büyük parçalara büyük ilgi göstermesi bekleniyor. 2800 metre kare genişliğindeki 2800 kişi kapasiteli dev kaplamanın talipleri şimdiden yarış halindeler.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir