Take That Kopenhag Konseri Son Anda İptal Oldu!

Tüm dünyada sold-out olan görkemli bir dünya turnesi geçiren Take That’te bu senenin şanssızlık zincirinden kendini kurtaramadı.

Gruba son albüm ve yeni turne için geri dönen Robbie Williams aniden hasta olunca ekip Kopenhag konserini iptal etmek zorunda kaldı. Robbie’nin hastalığının sebebinin yemek zehirlenmesi olduğu söylendi.

Bir önceki konserden sonra yediği yemekten sonra ağır şekilde hastalanan Robbie sabahın erken saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Aynı akşam gerçekleşecek olan Kopenhag konseri için yeniden kulise dönen Robbie konser için hazırlanmaya başladı. Saat 4 civarında kendisini ziyaret eden doktoru Robbie’nin sahneye çıkma ısrarına rağmen şovun iptali konusunda ısrarcı oldu.

Diğer Take That üyeleri önce Robbie’siz sahne almayı düşünseler de bunun hayranlara büyük bir haksızlık olacağını düşünerek tüm gösteriyi iptal etmenin en doğru karar olduğunu düşünmüşler.

Konser için satılan tüm biletlerin iade edileceği açıklandı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio