Take That yıldızı Robbie Williams, sevgilisi Ayda Field ile yaklaşık bir yıl önce dünya evine girdikten sonra bebek yapmaya çalıştıklarını ve baba olmaya hayal ettiğini açıkladı.. Son günlerde Take That grubu ile Avrupa turnesinde olan 37 yaşındaki şarkıcı, eşi Ayda ile en kısa zamanda bebek yapmak istediğini ve bir gün Beverly Hills’teki villanın bahçesinde kendi […]

Take That yıldızı Robbie Williams, sevgilisi Ayda Field ile yaklaşık bir yıl önce dünya evine girdikten sonra bebek yapmaya çalıştıklarını ve baba olmaya hayal ettiğini açıkladı..

Son günlerde Take That grubu ile Avrupa turnesinde olan 37 yaşındaki şarkıcı, eşi Ayda ile en kısa zamanda bebek yapmak istediğini ve bir gün Beverly Hills’teki villanın bahçesinde kendi çocuğu ile futbal oynamayı hayal ettiğini söyledi. Ünlü şarkıcı İnternette, “Bir dahaki sefer tura çıktığımızda soyunma odasında küçük Williams ile beraber olacağız. Oğlum veya kızım ile” yazdı.

Bebeğin kız yada erkek olması değil, sağlıklı olmasının önemli olduğunu yazan Robbie, kendisinin ve Ayda’nın ilk bebek için Sunny veya Sonny isimlerini düşündüklerini ancak kesin karar vermediklerini söyledi. Robbie Williams ve Ayda Field çifti 2010 yılında, 75 kişilik çok yakın arkadaşları ve ailelerinin katıldığı törenle evlenmişlerdi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

ROBBIE WILLIAMS VİDEOLARI

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir