Madonna’nın Sticky and Sweet turnesinde açılış grubu olmayı başaran Robyn bu kez ABD’de son zamanların en büyük turnesi olan Katy Perry’nin California Dreams Tour’un açılışını yapıyor. Katy’nin birbirinden büyük ve gizemli numaralarla dolu olan turnesinden çok etkilenen Robyn, profesyonel anlamda Katy Perry ve ekibinden çok şey öğrendiğini söylüyor. Katy’nin kendisini her anlamda çok desteklediğini belirten […]

Madonna’nın Sticky and Sweet turnesinde açılış grubu olmayı başaran Robyn bu kez ABD’de son zamanların en büyük turnesi olan Katy Perry’nin California Dreams Tour’un açılışını yapıyor.

Katy’nin birbirinden büyük ve gizemli numaralarla dolu olan turnesinden çok etkilenen Robyn, profesyonel anlamda Katy Perry ve ekibinden çok şey öğrendiğini söylüyor.

Katy’nin kendisini her anlamda çok desteklediğini belirten Robyn ‘Hatta kendisinin en büyük numaralarından biri olan sahne altından gizli bir asansörle sahneye çıkma sistemini benim bile kullanmama izin verdi. Bunu kimse yapmazdı.’ dedi.

‘Katy gerçekten çok tatlı ve eğlenceli biri. Aynı zamanda pamuk şeker gibi kokuyor.’

Robyn - 3

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir