Gittiği her yerde olay yaratan Nicki Minaj durdurulamıyor. Sanatçı bu kez de toplum içinde küfretmenin yasal olarak suç kabul edildiği Jamaika konserinde sahnede küfredince polis tarafından takibe alındı. Dün gerçekleşen duruşmaya katılmayan Nicki’nin gıyabında hakim suçlu olduğuna karar verdi ve Nicki’yi 11 ABD doları para cezasına çarptırdı. Nicki Jamaika konserinden sonra attığı twit’te ‘Jamaika! Bu […]

Gittiği her yerde olay yaratan Nicki Minaj durdurulamıyor. Sanatçı bu kez de toplum içinde küfretmenin yasal olarak suç kabul edildiği Jamaika konserinde sahnede küfredince polis tarafından takibe alındı.

Dün gerçekleşen duruşmaya katılmayan Nicki’nin gıyabında hakim suçlu olduğuna karar verdi ve Nicki’yi 11 ABD doları para cezasına çarptırdı. Nicki Jamaika konserinden sonra attığı twit’te ‘Jamaika! Bu harika bir geceydi. Size aşık oldum. Hayatımın en iyi performansıydı.’ demişti.

Nicki Minaj geçtiğimiz günlerde kimliği açıklanmayan bir erkekle kaldığı otelde herkesin ortasında büyük bir kavga etmiş otelin güvenliği olaya müdahale etmek zorunda kalmıştı.

NICKI MINAJ FOTO GALERİ

NICKI MINAJ-YOUR LOVE

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir