Sonunda bu da oldu!

Paris Hilton’un köpeğiyle oynarken, Britney Spears’ı dizleri ve elleri üstünde doğum yaparken çıplak heykellerini yapan heykeltıraş Daniel Edwards, bu kez de Justin Biber ile sevgilisi Selena Gomez’in çıplak heykellerini yaptı.

17 yaşındaki Bieber ve 19 yaşındaki Gomez’i çırılçıplak gösteren, yalnızca cinsel organ bölümleri akça ağaç yaprağı ve yıldız ile kapatılan Bronz heykelin, Teksas’in Dallas kentinde, bir işadamı tarafından satın alındığı heykeli işyerine koyacağı açıklandı.

Henüz 17 yaşında olmasına karşın, dünya çapında üne kavuşup genç kızların hayranlığını kazanan, genç erkeklerin giyim tarzı ve sac şekliyle kendisini taklit ettiği Bieber, geçen yıl düzenlenen Amerikan Müzik Ödülleri’nde, Eminem,Usher, Katy Perry ve Lady Gaga gibi birçok dişli rakibi geride bırakarak 4 ayrı dalda ödül kazanarak geceye damgasını vurmuştu.

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio