53 yaşındaki Madonna, doğum gününü 24 yaşındaki sevgilisiyle sokak ortasında öpüşerek kutladı Madonna bir süredir 24 yaşındaki Fransız dansçı Brahim Zaibat ile birlikteydi. 53 yaşına giren Madonna, doğum gününde genç sevgilisi ve çocuklarıyla beraberdi. New York’ta doğum gününü kutlayan Madonna‘ya ilk tebrik, sevgilisinden geldi.Zaibat, ünlü yıldızı öperek kutladı. Madonna ile genç sevgilisi sarmaş dolaş öpüşürken, […]

53 yaşındaki Madonna, doğum gününü 24 yaşındaki sevgilisiyle sokak ortasında öpüşerek kutladı

Madonna bir süredir 24 yaşındaki Fransız dansçı Brahim Zaibat ile birlikteydi. 53 yaşına giren Madonna, doğum gününde genç sevgilisi ve çocuklarıyla beraberdi. New York’ta doğum gününü kutlayan Madonna‘ya ilk tebrik, sevgilisinden geldi.
Zaibat, ünlü yıldızı öperek kutladı. Madonna ile genç sevgilisi sarmaş dolaş öpüşürken, Madonna‘nın evlat edindiği çocukları David ile Mercy kumda oynuyordu.
MADONNA FOTO GALERİ

MADONNA KLİPLERİ İÇİN TIKLAYIN

Bu arada Madonna’nın genç sevgilisi 24 yaşındaki Brahim Zaibat’ın annesinin de Madonna’dan küçük olduğu ortaya çıktı. Zaibat’ın annesinin 45 yaşında olduğu ve Madonna’dan tam 8 yaş genç olduğu öğrenildi.

http://im.haberturk.com/2011/08/16/659697_detay.jpg?1313499888

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir