Jennifer Lopez, boşanma davası açtığı eşi Marc Anthony’nin parasına el sürmemesi için kendisine bir avukat ordusu tuttu Müzik dünyasının en güzel kadınlarından biri olan Jennifer Lopez’in her üç evliliği de hüsranla sonuçlandı. İkizlerinin babası Marc Anthony ile de ayrılmaya karar veren Lopez, ilk iş 150 milyon dolarlık servetini korumak için kendine bir avukat ordusu tuttu. […]

Jennifer Lopez, boşanma davası açtığı eşi Marc Anthony’nin parasına el sürmemesi için kendisine bir avukat ordusu tuttu Müzik dünyasının en güzel kadınlarından biri olan Jennifer Lopez’in her üç evliliği de hüsranla sonuçlandı. İkizlerinin babası Marc Anthony ile de ayrılmaya karar veren Lopez, ilk iş 150 milyon dolarlık servetini korumak için kendine bir avukat ordusu tuttu.

SONUÇLARA KATLANSIN

Kaliforniya yasalarına göre servetinin yarısını eşine vermek zorunda olan Lopez, bunu engellemek için her yolu deneyeceğini söylüyor. Anthony’nin yakınları da, “Boşanmayı isteyen Jennifer’dı… Madem bu aileyi yıkıyor. Bunun sonuçlarına da katlanmayı bilmeli” diyor.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

JENNIFER LOPEZ VİDEOLARI

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir