Ketçaplı muz, acı soslu dondurma! Hamile olduğunu açıklayan şarkıcı Beyonce Knowles aşermeye başladı. İngiliz Sun Gazetesi’nde yer alan habere göre kocası Jay Z ile İtalya ve Hırvatistan sahillerinde lüks bir yatta tatil yapan, 5 aylık hamile olan Beyonce, muzu ketçaba batırarak yiyor, sürekli Oreo bisküvilerine ve turşuya aşeriyor. Daha da ilginci Beyonce, Bounty dondurmayı da […]

Ketçaplı muz, acı soslu dondurma!

Hamile olduğunu açıklayan şarkıcı Beyonce Knowles aşermeye başladı. İngiliz Sun Gazetesi’nde yer alan habere göre kocası Jay Z ile İtalya ve Hırvatistan sahillerinde lüks bir yatta tatil yapan, 5 aylık hamile olan Beyonce, muzu ketçaba batırarak yiyor, sürekli Oreo bisküvilerine ve turşuya aşeriyor. Daha da ilginci Beyonce, Bounty dondurmayı da acı sosla yiyor.

30 yaşındaki şarkıcı kahvaltıda ise kruvasan tüketiyor. Beyonce bir şey istediğinde haftalık 400 bin dolar (712 bin TL) ödedikleri yatta ikiliye ve misafirlerine hizmet eden 11 kişilik mürettebattan biri karaya çıkıp alışveriş listesinde yazılanları satın alıyor. Arkadaşları “Normalde şampanya ve ıstakoz tüketen Beyonce artık akıl almaz şeyler yiyor” diyor.

BEYONCE FOTO GALERİ

BEYONCE TÜM KLİPLERİ

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir