Britney muradına eriyor!

Pop müziğin prensesi Britney Spears‘in hayali sonunda gerçekleşiyor… Yaklaşık bir buçuk yıldır eski menajeri Jason Trawick‘le birlikte olan 30 yaşındaki Spears’e sevgilisi evlenme teklif edecek. Geçtiğimiz haftalarda Los Angeles’ta lüks bir mücevher mağazasında saatlerce kalan 39 yaşındaki Trawick, sevgilisine özel bir koleksiyondan yüzük beğendi. Seksi popçuyla mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren Trawick. Spears’e güzel bir sürprizle evlilik teklif edecek.

BRITNEY SPEARS FOTO GALERİ
BRITNEY SPEARS VİDEOLARI

EVLİLİĞE SICAK BAKIYOR

Trawick’le birlikte olduğundan beri skandallardan uzak duran ve eski başarısına geri dönen güzel popçu, sevgilisiyle evliliğe sıcak bakıyor. Kevin Federline’la olan evliliğinden iki çocuk sahibi olan Spears, çocuklarının velayetini alabilmek için de evlenmek istiyor. Güzel popçu. Trawick’in çocuklarıyla iyi anlaşmasına da seviniyor. Uzun zamandan beri aynı evde yaşayan Spears yakın çevresine Trawick’le bir ömür boyu birlikte olmak istediğini söylüyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio