Selene Gomez için ne yaptı?

Justin Bieber, sevgilisi Selana Gomez’le baş başa film izlemek için ABD’nin Los Angeles kentindeki Staples Center’ı kapattı.

MİLYONLARCA genç kızın hayran olduğu Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, sevgilisi Selana Gomez’le baş başa film izlemek için ABD’nin Los Angeles kentindeki Staples Center’ı kapattı. İngiliz Daily Mail Gazetesi’nde yer alan habere göre ikili, NBA maçlarının yanı sıra çok sayıda konsere ev sahipliği yapan 20 bin kişilik arenada Titanic filmini izledi.

JUSTIN BIEBER FOTO GALERİ

JUSTIN BIEBER TUM KLİPLERİ İZLE

FİLMDEN ESİNLENDİ
Gazete arenada üç kez konser veren Bieber’ın sürpriz için “Mr Deeds” filmindeki Adam Sandler‘ın canlandırdığı Deeds karakterinden esinlendiğini yazdı. Sandler filmde Winona Ryder karakterine benzeri bir sürpriz yapıyordu.

ÖLÜM TEHDİDİ ALIYOR
Geçtiğimiz aylarda bir açıklama yapan genç şarkıcı Selena Gomez, Bieber hayranlarından ölüm tehditleri aldığını açıklamıştı. Binlerce tehdit mektubu aldığını itiraf eden Gomez yine de aşkından vazgeçmeyeceğini söylemişti. Gomez “Justin’in hayatımda çok önemli bir yeri var. Onu çok seviyorum ve ondan vazgeçmeyeceğim. Tehditleri dikkate almıyorum” demişti.

SELENA GOMEZ FOTO GALERİ

SELENA GOMEZ VİDEOLARI

YILDA 53 MİLYON DOLAR KAZANIYOR
Justin Bieber 53 milyon dolarla “En çok kazanan genç yıldızlar” listesinde ilk sırada yer alıyor. Yılda 5 milyon dolar kazanan Gomez de en çok kazanan genç yıldızlardan biri. İkili hayranlarının tepkilerine rağmen her yerde el ele göz göze dolaşıyor. Bieber geçen hafta yaptığı açıklamada en geç 25 yaşında baba olmayı istediğini söylemişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir