Müzik dünyasının "başarısızları"

Huffington Post sitesi, müzik dünyasında hüsrana uğrayan ünlüleri araştırdı. “En kötü şarkı söyleyen ünlüler” listesinin zirvesine, “Ghost Whisperer” dizisiyle tanınan Jennifer Love Hewitt yerleşti.

Paris Hilton’un ikinci sırada bulunduğu listede, “Müzik tarihinin gelmiş geçmiş en kötü 50 şarkısı” arasında yer alan “Party All the Time”ı seslendiren Amerikalı komedyen Eddie Murphy de üçüncü oldu.

Fiyasko

Birçok ünlünün şarkıcılık deneyimi fiyaskoyla sonuçlanıyor. Müzik dünyasında hüsrana uğrayan ünlüleri araştıran medya sitesi Huffington Post’a göre en kötü şarkı söyleyen isim Jennifer Love Hewitt…

Medya sitesi Huffington Post, şarkıcılığa heves eden ancak denemeleri fiyaskoyla sonuçlanan ünlülerden bir liste hazırladı. En kötü şarkı söyleyen ünlüler listesinin zirvesine, ülkemizde “Ghost Whisperer” dizisiyle tanınan Jennifer Love Hewitt yerleşti. Paris Hilton da detone sesiyle ikinci oldu. Eddy Murphy’nin Michael Jackson’la düet yaptığı, “gelmiş geçmiş en kötü şarkı” olarak tanımlanan “Party All The Time”, Amerikalı komedyeni listenin üçüncü sırasına yerleştirdi. Listedeki diğer ünlüler sırasıyla şöyle: 4- Lindsay Lohan, 5- Kobe Bryant 6- Gwyneth Paltrow 7- Bruce Willis, 8- Snooki, 9- William Shatnher, 10- James Franco, 11- David Haasselhoff, 12- Kim Kardashian.

Vasatlar

Huffington Post, ünlü yönetmen David Lynch’in de şarkıcılığa soyunduğunu ve 7 Kasım’da çıkartacağı 14 şarkılık “Crazy Clown Time” albümünün merakla beklendiğini yazdı. Site, Kevin Costner, Scarlett Johansson, Hugh Laurie ve Jeff Bridges’in şarkıcılık denemelerini de “vasat” şeklinde yorumladı.

Haber

İlginizi Çekebilir