Öldükten sonra servet yapanlar..

Forbes Dergisi tarafından hazırlanan “ölümlerinden sonra en çok kazanan ünlüler” listesinde Michael Jackson bir yılda 170 milyon dolarla ilk sırada..

Bazıları yaşarken çok kazanır. Bazıları ise öldükten sonra da kazanmaya devam eder. Hatta yaşarken kazandığından daha fazla kazanır. Öldükten sonra da kazanmaya devam eden ünlülerin başında, 2009 Haziranı’nda hayatını kaybeden popun kralı Michael Jackson geliyor. 50 yaşında ölen ve hayranlarını yasa boğan Michael Jackson arka arkaya ikinci kez ölümünden sonra en çok para kazanan ünlü oldu. Forbes Dergisi tarafından hazırlanan, “ölümlerinden sonra en çok kazanan ünlüler” listesinde, Jackson son bir yılda 170 milyon dolar (300 milyon TL) kazanarak ilk sıraya yerleşirken, ikinci sırada 55 milyon dolar (97 milyon TL) kazançla rock’n roll’un kralı Elvis Presley yer aldı. Listenin üçüncüsü ise 27 milyon dolarla (48 milyon TL) Hollywood’un efsanevi ismi Marilyn Monroe oldu.

MICHAEL JACKSON FOTO GALERİ

MICHAEL JACKSON CENAZE TÖRENİ

MICHAEL JACKSON ŞARKILARI

MICHAEL JACKSON VİDEOLARI

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio