Team Fortress' a Rakip Geliyor: Gotham City Impostors

Monolith Productions, Ocak ayında çıkmasını planladığı ve PC, XBOX 360, PS3 platformlarında oynanabilecek yeni oyunuyla iddialı geliyor. Oyun, biz daha Arkham City’nin etkilerini yaşarken, Batman dünyasından esintilerle geliyor. Oyunun betasını resmi sitesinden indirmek mümkün. Sadece gezin ve öldür mantığıyla hareket etsek de, öldürmenin çok çeşitli yollarının olması ve atmosferin eğlencesi oyunun iddiasını ortaya koyuyor.
Team Fortress benzeri bir oynanışa sahip olucak oyun, çoklu oyunculu Fps oyunu olacak ve tamamen çevrimiçi oynanacak. Kendi karakterlerimizi ve silahlarımızı yaratma imkanına sahip olacağımız oyun, çılgın bir atmosfer vaadediyor. Görselliği ile yeni br çığır açacak gibi olmasa da, eğlence odaklı online bir shooter oyunu için tatmin edici grafikler olacak Gotham City Impostors’da. Şimdiden oyuncuları heyecanlandıran oyunla ilgili en büyük umutlarımız, silah ve harita çeşitliliğinin yüksek olması.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio