17 Yıllık 'Power'cı, artık '1 Numara'da

Power FM, PowerTürk FM, Power XL, Radyo Fenomen ve PowerTürk TV’den oluşan Power Media Group’un 17 yıllık Genel Müdürü Haldun Altılar, 1 Şubat itibarıyla Number One TV, Number One FM, Klas Pop ve Fashion One TV’den oluşan  “Number1 Medya Grubu”nda “Medya Grubu Başkanı” olarak göreve başladı.
 
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Haldun Altılar,  The King’s University Collage’da pazarlama, pazarlama iletişimi ve iletişim yönetimi eğitimi aldı.
 
1995’den bu yana, TV-radyo reklam dünyasında, yüksek satış hedeflerine ulaşan Haldun Altılar’ın, Medya Grubu Başkanı olarak Number1 Medya Grubu’ndaki ilk açıklaması;
“Yıllardır en büyük rakibimiz olan Grupda olmaktan çok mutluyum. İlk hedefim; çok daha geniş kitlelere ulaştırmak, reklamveren-ajans ilişkilerinin yeniden yapılandırmak, yeni ve büyük  hedeflere ulaştırmak olacaktır.”

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio