Madonna Konseri İptal Olabilir

Madonna’nın Türkiye’ye geleceği haberinin yayınlanmasından sonra, Madonna’nın eski bir klibi Nihat Doğan’ın öncülüğünde Türkiye’de olay oldu.

Twitter’da  ‘Madonnaistanbulagelmesin’ başlığı Türkiye’de olduğu kadar artık Dünya’da da çok konuşuluyor. 

Madonna’nın yurtdışındaki hayranları da bu gelişmelere sessiz kalamadı ve Madonna’nın menejerine konserin iptali için baskı yapmaya başladı.

Açıklamalarında da Türkiye’de ki ünlü isimlerin Madonna’yı İslam düşmanı olarak gösterdiklerini ve bunun Madonna’nın prestiji açısından iyi olmayacağını gösterdiler. Ayrıca Madonna’nın Kur’an’da yazılı olan bir ayete ayak bastığı neden gösterilerek ‘Şeytan’ ilan edildiğini de menejerlere ilettiler.

OLAY KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

Madonna’nın Türkiye’de ki hayranları ise konuyla ilgili bir açıklama yaparak, ” O cümlenin Türkçe anlamı ‘Bundan önce ne öğrendiyseniz unutmaya çalışın’dır. Ve böyle bir ayet Kur’an’da yoktur. Bu yazı Fransızca,Türkçe veya İtalyanca da olabilirdi. Ayrıca İngilizce olsaydı da İncil’de var mı denecekti ? ” şeklinde konuştular.

Madonna’nın Haziran ayında vereceği konserin biletlerinin bu ay sonu çıkması bekleniyor.


Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio