Çarşamba, Ocak 19, 2022

4 Bin Kişiyle Yattı

Fransa’da piyasaya çıkacak olan “Mick, Sex and Rock&Roll” adlı kitapta dünyaca ünlü The Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger’ın cinsel yaşamı hakkında çarpıcı açıklamalar bulunuyor.

Kitapta Mick Jagger biseksüel ve seks bağımlısı olarak tanıtılıp, beraber olduğu erkek ve kadınların sayısının 4 bini aştığı söyleniyor. Jagger’ın beraber olduğu kişiler arasında ünlü isimler de yer alıyor. Eric Clapton, David Bowie, Rudolph Nureyev, Carla Bruni, Jackie Onassis, Uma Thurman ve Angelina Jolie, bu isimlerden sadece birkaçı.

Jagger’ın ilk cinsel deneyimini İngiltere’de lisedeki bir erkek arkadaşıyla yaşadığı da kitapta yer alan bilgiler arasında.

Biyografide, Jagger’ın dünyaca meşhur kadınlarla dillere destan ilişkiler yaşadığı da anlatılıyor. Bunların başında bugün eski Fransa cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile evli olan Carla Bruni geliyor. Kitapta Jagger’ın 48 yaşındayken o dönem 23 yaşında olan Bruni ile beraber olmaya başladığı ve ilişkinin 8 yıl sürdüğü aktarılıyor. Çiftin ilişkisinin Jagger’ın dört çocuğunun annesi Jerry Hall tarafından keşfedildiği ve Hall ile Bruni’nin bu nedenle Paris’te lüks bir otelin lobisinde birbirlerine girdikleri belirtiliyor.

agger, daha önce eski ABD Başkanı John F. Kennedy ve milyarder armatör Aristot Onassis’in eşi Jackie Onassis’le de beraber olmuş. 1996 yılında ise kendisinden 27 yaş küçük aktris Uma Thurman ile beraberliğini Los Angeles’ta paparazzilerden gizleyememiş. Kitabın bu bölümünde Jagger’ın kendisini Thurman ile Los Angelas’ta bir restoranda öpüşürken fotoğraflayan paparazziyi korumalarına dövdürdüğü, ancak kendisinden davacı olan paparazziye şikayetini geri çekmesi için 350 bin dolar ödemeyi kabullendiği kaydediliyor.

Kitapta, Jagger’ın, bir diğer Hollywood yıldızı Angelina Jolie’yi de uzun süre peşinden koştuktan sonra 1997 yılında The Rolling Stones’un “Anybody Seen My Baby” adlı klibinin çekimi sırasında “tavladığı” anlatılıyor.

Kitapta, Jagger’ın İngiltere kraliçesinin kız kardeşi prenses Margaret ve kısa süre önce ölen şarkıcı Amy Winehouse ile ilişki kurduğuna da değinilmekte.

 


- Reklam -

Haber

İlginizi Çekebilir