İşte Merak Edilenler

US Magazine, son günlerde çok konuşulan fakat daha resmiyet kazanmayan konularda yaptıkları haberlerle çok konuşuluyor.

Uzun bir süredir yakın arkadaş olan Katy Perry ve Robert Pattinson ikilisinin, yeni bir aşka yelken açtığı bu haberlerin başında geliyor. İki ismin de kısa süre önce büyük bir ayrılık yaşaması ve bu olaylardan sonra birbirlerini teselli etmesi, yeni bir aşkı doğurdu. İddialara göre ikili, hemen hemen her akşam L.A’de başbaşa romantik yemek yiyor.

 

Bir diğer iddia ise Taylor Swift cephesinden…

Bir başka yabancı kaynağa göre, güzel şarkıcı Taylor Swift, birlikte olduğu Conor Kennedy ile evlenmek istiyor. Yakın çevresine sık sık evlenmek istediği kişinin Conor olduğunu söyleyen Swift, gelinlik bile bakmaya başladı.


Son bilgi de Jennifer Aniston’dan… Kısa süre önce Justin Theroux ile nişanlanan Aniston, evlilik tarihini belirledi. Gelecek yıl sevgililer gününde evlenme kararı alan çift, yavaş yavaş da düğün hazırlıklarına başladı.

 


 


Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio