Unicef İçin Kamera Karşısına Geçtiler

Barcelona’da forma giyen yıldız oyuncu Gerard Pique ile sevgilisi Shakira kameralar karşısına geçti. Fakat bu sefer bir dergi çekimi ya da afiş/poster çalışması değil…

Yakın zamanda çocuk sahibi olmaya hazırlanan ünlü çiftin soyunarak verdikleri pozlar bu defa bambaşka bir amaç için…

Dünyanın yoksul bölgelerinde yaşayan çocuklar için kamera karşısına geçen çiftin pozları arasında doğumu oldukça yaklaşan Shakira’nın karnının ne kadar büyüdüğü dikkat çekiyor.  

İngiliz basınında yer alan habere göre; bir “hayır kampanyası” niteliğinde olan bu çalışma sayesinde Shakira’nın sevenleri internet üzerinden, sanatçının sanal odasını ziyaret ederek çocukların ihtiyaçlarını öğrenebilecek ve onlara çeşitli hediyeler gönderebilecekler.

Sayfayı ziyaret ederek 5 dolar bağış yapılması halinde çocukların malaryadan korunabilmesi için cibinlik alınabiliyor ve 10 dolar karşılığında 17 çocuğa aşı sağlanabiliyor.

Ünlü şarkıcı Shakira ve ünlü futbolcu Pique kampanyaya maddi destek verenlere de kişisel teşekkür mesajı gönderiyor.

Birbirinden estetik pozlar basında ilgi toplarken, çalışmanın amacı da çiftin takdir toplamasını sağladı.

 

Shakira fotoğraf galerisi

Shakira video galeri

 

      

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio