Olivia Wilde'den, Bieber'a Mesaj

Ünlü popstar Justin Bieber, hayatında geçirdiği en kötü doğum günü partisi olarak belirttiği 19. yaş günü partisinden tişört’ünü çıkarmış şekilde otele döndüğü objektiflere takılmıştı.

28 yaşındaki ünlü oyuncu Olivia Wilde, Justin Bieber’ın bu hareketinden dolayı kendi twitter hesabından genç yıldıza bir mesaj yolladı.Yazı’da ”Bieber, şu lanet olası tişörtünü üzerine giy.(varsayalım ki bütün giysilerin çıkan bir yangında yandı, öyle olsa bile kendine yeni bir giysi satın al)” şeklindeydi.

Ünlü oyuncu, bu attığı tweet’ten sonra Dünyanın her yerinden Justin Bieber’ın fanlarının büyük tepkisiyle karşılaştı.Belieberlar oyuncunun GQ dergisindeki fotoğraflarını yayınlayarak, tavsiyelerine kendisinin uymasını söylediler.

Bieber, doğum gününde 14 yaşındaki arkadaşı Jaden Smith ile son zamanlarda sevgili olarak anıldığı 17 yaşındaki Ella Paige Roberts Clarke’yi yaşları tutmadığı halde gece kulübüne sızdırdığı haberleri çıkmıştı ama daha sonra bu haberin asılsız olduğu anlaşıldı.

Belieber’ların Olivia Wilde’ye tepki için yayınladıkları o fotoğraflar için TIKLAYIN

Justin Bieber Tişörtsüz o Fotoğrafları


Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio