Kim Kardashian Abarttı

Gösteri dünyasının kendinden en çok söz ettiren yıldızlarından ünlü Rapçi Kanye West’in sevgilisi Kim Kardashian kardeşi ile birlikte kamera karşısına geçtiği Kourtney and Kim Take Miami adlı reality show için kendi kanıyla yüzünü gençleştirmeyi denedi. En yakın arkadaşı Jonathan Cheban ile birlikte bir kliniğe giden Kardashian’ın önce kanı alındı.

Daha sonra da yüzüne özel bir terapi uygulanıp kolundan alınan kan enjektörle yüz derisine zerkedildi. Uygulamayı yapan uzmanlardan biri bu sırada kişinin arı sokmasına benzer bir acı hissedebileceğini söyledi. Ancak belli ki Kardashian bundan daha fazlasını hissetti ve bir ara gözyaşlarına engel olamadı. Uygulamayı izleyen Johathan Cheban ise bir noktadan sonra gözlerini kapattı. Kim Kardashian uygulamanın ardından “Sanırım asla yüz kaldırma operasyonu yaptırmayacağım” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayın

Kim Kardashian Foto Galeri

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio