Justin Bieber Fena Patladı

Son günlerde Justin Bieber’ın rehabilitasyon merkezinde tedavi göreceği hakkında bir çok haber yazıldı.En son Justin Bieber’a twitter üzerinden iki tane hayranının da bu soruyu kendisine sorması üzerine genç şarkıcı sessizliğini bozdu.

”Gerçekten rehabilistasyona ihtiyacım olduğunu düşünenler varsa bu onların salaklığı, daha 19 yaşındayım ve şimdiden 5 tane 1 numara olmuş albümüm var” dedi ve ekledi,
”19 yaşında olmama rağmen bu kadar başarı kazanmış olmam bazı kişileri korkutuyor olmalı çünkü daha yeni başlıyorum.İnsanların benim her yaptığımı izlemesi ve eleştirmesiyle büyüdüm ve bence gayet güzel işler yaptım.Beni Lindsay Lohan ile kıyaslıyanlar önce 2012 yılı vergi listelerine baksınlar” dedi.

Ayrıca alınan bilgilere göre eksi kız arkadaşı Selana Gomez de Justin’in tedaviye ihtiyacı olduğunu ve bu kadar çok ilgi onun sonunu getirebileceğini dile getirmiş.

Justin Bieber Foto Galeri

Justin Bieber Video Galeri

Justin Bieber Tişörtsüz Fotoğrafları

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio