Lindsay Lohan Hapise Girmeyi Göze Aldı

Lindsay Lohan hakkında , polislere yalan söylediği için kamu davası açılmıştı ve davanın savcıları Lohan’a bir rehabilitasyon merkezine yerleşmesini önererek anlaşma yoluna gitmişlerdi.
TMZ’den gelen yeni haberlere göre Lohan’ın bu anlaşmayı, sadece rehabilistasyon merkezinde Adderall isimli ilacı kullanmasına izin verilmesi durumunda kabul edeceği yönünde.
Lindsay Lohan, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun ve narkolepsinin tedavisinde kullanılan bir amfetamin olan Adderall’i uzun yıllardır hergün kullanıyor ve artık o bu ilaç olmadan hayatına devam edemeyeceğini düşünüyormuş.
Yaptığı her hareketle bir şekilde gündeme gelmeyi başaran genç yıldıza yakın kaynaklara göre, Lindsay önerilen anlaşmaya Adderall’in dahil edilmesi konusunda oldukça kararlıymış, hatta kabul edilmemesi durumunda yargıç ve jüri tarafından yargılanma opsiyonunu bile kabul edebilirmiş.

Lindsay Lohan’ın Playboy dergisi için verdiği özel pozları görmek için tıklayın… 

LINDSAY LOHAN FOTO GALERİ

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio