Chris Brown'a Para Cezası

Dünyaca ünlü şarkıcı Chris Brown’a, izinsiz ve aşırı çizimlerinden dolayı şehir yetkilileri tarafından 376 dolar para cezası kesildi ve grafitileri 30 gün içinde silinmesi talimatı verildi.

Birkaç yıl önce ünlü şarkıcı Rihanna’yı dövdüğü için mahkemelik olan Chris Brown, sinirlerine hakim olmakta pek başarılı olmadığını bir kez daha kanıtladı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Chris Brown California’daki evinin duvarlarına çizdiği grafitilerle komşularından tepki aldı.

Son zamanlarda Barbadoslu şarkıcı Rihanna ile sallantılı ilişkilerine son veren  Brown’a, izinsiz ve aşırı çizimlerinden dolayı şehir yetkilileri tarafından 376 dolar para cezası kesildi ve grafitileri 30 gün içinde silinmesi talimatı verildi.

Basında geniş yer bulan haberlerden sonra ünlü şarkıcı Chris Brown sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından ”O zaman (çocukları) içeride tutun! Bu sanat. Harry Potter’da daha korkutucu yaratıklar var.Siz kendi lanet olası yaşantınıza bakın!” yazdı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio