Brown'ın Babasından Sonra Rihanna'nın Babası Da Konuştu

Geçtiğimiz günlerde Chris Brown’ın babası, Rihanna ve oğlu Brown hakkında açıklamalar yapmıştı ve çift’in ayrılık haberine çok sevindiğini belirtmişti.

Arkadaşları ve ailesi de ikilinin ayrılığı için sevinç çığlıkları atarken, babası Ronald Fenty’den şok açıklama geldi. Babası yaptığı açıklamalarda Chris’le tekrar barışmasını istediğini söyledi.

Çok geçmeden tekrar barışacaklarını düşündüğünü söyleyen baba Ronald, ne olursa olsun Chris’i, kızını acımasız bir şekilde 2009 senesinde dövse bile çok sevdiği ve her ne olursa olsun büyük bir hayranı olduğunu söyledi.

“Tutkulu bir ilişkileri var fakat her ayrıldıklarında bunun son olduğunu düşünmeyin. Bir kaç ay içerisinde tekrar barışacaklar” dedi. Sürekli kızıyla iletişim halinde olduğunu söyleyen baba, “Hangi yolu seçerse seçsin arkasındayım.Benim için önemli olan kızımın mutluluğu” dedi.

Rihanna World Tour Sahne Arkası Fotoğrafları

Rihanna 777 Tur Foto Galeri 

Rihanna 777 Tur Belgeseli Tanıtım Videosu


Rihanna Hawaii Fotoğrafları İçin Tıklayın

Rihanna Transparan Kıyafetiyle

Rihanna Seksi Dansıyla Büyüledi

Chris Brown ve Rihanna Hawaii Fotoğrafları

Chris Brown Video Galeri

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio