Miley Cyrus, Bieber İle Birlikte mi ?

Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber, geçtiğimiz günlerde Los Angeles’da bir mekanda şarkıcı Miley Cyrus’la eğlenirken görüntülendi.TMZ’e konuşan Amanda Bynes, ikilinin mekandan birlikte ayrıldıklarını söyleyip birlikte olduklarına dair dedikodu çıkardı.

TMZ’e göre, mekana ilk önce Miley Cyrus geldi. Gece mekana gelen Bieber doğrudan Cyrus’ın masasına yöneldi. Yaklaşık 15 dakika birlikte vakit geçiren ikili, gece saat 02.00 sularında mekandan ayrıldı. İkilinin, sonrasında nereye gittikleri ise bilinmediklerini açıkladı.

Bu haberlerden sonra ikilinin yıllardır arkadaş oldukları bilindiği ancak ilişkilerinin arkadaşlıktan fazlası olabileceği konuşulmaya başlandı.

Miley Cyrus Çarşamba günü ( 12 Haziran )’da bir şov programına katılarak Liam ile ayrıldıkları ve Justin Bieber ile birlikte olduğu sorulduğunda kendisinin hala nişanlı olduğunu ve böyle bir şeyin olmasının mümkün olmadığını söyleyerek bu dedikoduları yalanladı.

Miley Cyrus Maxim Dergisi Seksi Pozlar

Miley Cyrus V Magazine Dergisine Verdiği Pozlar

Miley Cyrus Havuz Başı Fotoğrafları İçin Tıklayın

Miley Cyrus Video Galeri

Justin Bieber Dubai Konseri Ortalık Karıştı

Justin Bieber İstanbul Konseri Fotoğrafları

Justin Bieber İstanbul’a Kaçak Adım Attı

Justin Bieber Teen Vogue Fotoğrafları

Justin Bieber Video Galeri

Justin Bieber Tişörtsüz Fotoğrafları

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio