Chris Brown'dan Ayrılık Sonrası 2. Darbe

Chris Brown önümüzdeki günlerde çıkacak ”X” albümündeki Rihanna’yla olan düet yaptığı şarkıyı albümünün içinden çıkardı!!!

Ünlü yıldız geçtiğimiz Mart ayında Rihanna ile bir düet yapacağını açıklamıştı.Ancak Amerikadaki kaynağa göre Rihanna’nın şarkısının albüm listesinde olmadığı yönünde.

” X albümünün şarkı listesini az önce gördüm.Rihanna’nın adı hiç bir şekilde geçmiyor.” Plak şirketi ise o şarkının albümde olmasını istemiş ama Chris Brown o şarkıyı albüme koymaktansa, albümden vazgeçebileceğini bile söyledi.

Plak şirketi hala Chris Brown’ı ikna edip şarkının yayınlanmasını sağlamaya çalışıyor hatta bunun için fazla para ödemeye bile razı olduklarını söylediler.Çünkü bu şarkının büyük bir hit olacağını düşünüyorlar.

Albümün henüz yayınlanmadığı ve fikirlerin değişebileceğini söyleselerde Chris Brown’ın bu konudaki tavrı hala netliğini koruyor.

Rihanna, Hayranına Yumruk Attı.!

Rihanna’nın Bütün Saç Modellerini Görmek İçin Tıklayın

Rihanna World Tour Sahne Arkası Fotoğrafları

Rihanna 777 Tur Foto Galeri 

Rihanna 777 Tur Belgeseli Tanıtım Videosu


Rihanna Hawaii Fotoğrafları İçin Tıklayın

Rihanna Transparan Kıyafetiyle

Rihanna Seksi Dansıyla Büyüledi

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio