En iyi dostum vodka

Gangnam Style şarkısıyla dünyaca üne kavuşan Güney Koreli süper star PSY hayatı Kariyeri ve bir anda gelen şöhretle ilgili itiraflarda bulundu..

İçki problemi olduğunu açıklayan 35 yaşındaki şarkıcı dünyanın her yerinde tanınıyor olmakla baş etmekte zorlandığını da söyledi.

İngiltere’de yayımlanan The Sunday Times dergisine verdiği röportajda “en iyi dostum vodka” diyen PSY viski ve tekila içmeyi de çok sevdiğini açıkladı ve “Mutluysam içiyorum. Mutsuzsam içiyorum.Yağmur yağdığında içiyorum, güneşli olduğunda içiyorum Hava sıcak olunca içiyorum, soğuk olunca içiyorum. İçmediğim tek zaman geceden kalma olduğum anlar” dedi.

İçki içmeyi öğrencilik yıllarında alışkanlık haline getirdiğini anlatan Güney Koreli şarkıcı 2001 yılında esrar bulundurmaktan kısa bir süre hapiste yattığını da anlattı.

Yaşadığı kötü günlerin kendisini yaratıcılık açısından beslediğini düşünen PSY “Ben çok pozitif bir insanım. Başıma kötü şeyler geldiğinde, bunun hayatıma büyük mutluluklar getireceği için geröekleştiğini düşünürüm” dedi.

PSY geçtiğimiz yıl Gangnam Style şarkısını 20’den fazla ülkede bin kez seslendirdiğini Bu yoğun tempodan dolayı karısı ve beş yaşındaki ikiz kızlarını nisan ayından beri görmediğini de itiraf etti

Lazio ve Roma Taraftarı Psy’ı Yuhaladılar !

PSY – Gentleman Video Klip İzle

PSY – Gentleman Şarkı Sözü – Türkçe Çeviri

PSY – Gangnam Style Video Klip İzle

PSY – Gangnam Style Şarkı Sözü – Türkçe Çeviri

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir