Kim Kardashian Canlı Yayında Umursamadı

Reality şovuna tam gaz devam eden Kim Kardashian, hamilelik döneminden sonra oluşan çatlakları önlemek için canlı yayında bakın ne yaptı?
Kısa bir süre önce doğum yapan Kim Kardashian, vücudunda oluşan çatlaklardan dolayı oldukça rahatsız.

Reality şov yıldızı olarak kısa sürede dünyaca üne sahip olan Kim Kardashian, yaklaşık 2 hafta önce rapçi sevgilisi Kanye West’ten olan çocuğunu dünyaya getirmişti.
İngiliz basınından The Daily Mail’in sitesinde yer alan habere göre; Dünyaca ünlü ABD’li realty şov yıldızı Kim Kardashian, ‘Keeping Up With Kardashian’ isimli şovuna kaldığı yerden devam ediyor.Hamileliği sırasında oldukça fazla kilo alan ve vücudunda meydana gelen çatlaklardan şikâyetçi olan ünlü realty şov yıldızı geçtiğimiz akşam yayınlanan programında yaptıklarıyla herkesi şaşırttı.
Vücudundaki çatlaklardan söz eden ve önlemek için krem kullanması gerektiğini dile getiren Kim Kardashian, çatlak kremini canlı yayında göğüslerine ve diğer vücut bölgelerine sürmeye başlayınca herkesi hayrete düşürdü.
Yayın süresince vücudunun çeşitli yerlerine krem süren Kim Kardashian’ın bu cesareti ise şaşırttı.

Kim Kardashian Hamilelik Heykelleri İçin Tıklayın


Kim Kardashian Arap Dergisi Fotoğrafları

Kanye West videoları

Kim Kardashian foto galeri

Kanye West foto galeri

Ray-J – I Hit It First Klibini İzlemek İçin Tıklayın

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio