DJ Gadi Mitrani ve DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansı hafta sonu Elio Sedef’te. Sedef Adası’nda hizmet veren Elio Sedef, 17 Ağustos Cumartesi günü DJ Gadi Mitrani’yi, 18 Ağustos Pazar günü ise DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansını, Official radio Number One FM gerçekleşecek ‘beach party’de misafirleriyle buluşturuyor. Marmara Denizi’nin en güzel adalarından […]

DJ Gadi Mitrani ve DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansı hafta sonu Elio Sedef’te.

Sedef Adası’nda hizmet veren Elio Sedef, 17 Ağustos Cumartesi günü DJ Gadi Mitrani’yi, 18 Ağustos Pazar günü ise DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansını, Official radio Number One FM gerçekleşecek ‘beach party’de misafirleriyle buluşturuyor.

Marmara Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Sedef Adası’nda yer alan Elio Sedef, bu yıl unutulmaz bir lezzet deneyimi ile eğlenceyi bir arada sunuyor. Elio Sedef’te misafirler, Cuma akşamları TEB Yıldızlı Geceler kapsamında Zeynep Doruk’un muhteşem sesiyle büyülenirken hafta sonları ise birbirinden özel DJ’lerin performansları ile adeta Akdeniz ve Ege sahillerinin tadını çıkarıyor.

Official radio Number One FM 17 Ağustos Cumartesi İstanbul gece hayatının önemli partilerinin vazgeçilmez isimlerinden olan DJ Gadi Mitrani’yi, 18 Ağustos Pazar günü ise DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansını misafirleriyle buluşturacak olan Elio Sedef, yazın son günlerine damgasını vuracak.

Elio Sedef’e ulaşım;

Elio Sedef, özel tekneleri ile gelen misafirleri için demirleme alanı ve kendisine ait iskelesinde teknelere kolay ulaşım imkanı sunduğu gibi; Kartal ve Adalar’dan da ulaşım sağlıyor. Elio Sedef kendi bünyesindeki shuttle imkanı ile misafirlerin adaya kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Shuttle saatlerine ise http://www.eliosedef.com/ sayfasından ulaşılabiliyor.


Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir