Chris Brown'ın Cezası Belli Oldu

Cuma günü Chris Brown, 2009 yılında Rihanna’yı dövmesinden ileri gelen cezasının şartlı tahliyesine ilişkin savcılarla yaşadığı sorunu çözmek adına 1.000 saatlik yeni bir kamu hizmeti cezasına razı oldu.

Hakim, Brown’un, otoban temizliği, plaj temizliği, grafiti temizliği yapmak ya da ilçe şartlı tahliye ofisinin bakım işleriyle uğraşmak arasında bir seçim yapabileceğini belirtti.


Bölge Savcılığı ofisi, Brown’un şartlı tahliyesini iptal etmek için bütün gayretiyle çalışıyordu. Böyle bir karar, Brown’un hapse girmesine neden olabilirdi.


Savcılar, en azından Brown’u, ilk etaptaki cezasında yer alan altı aylık kamu hizmetini tekrarlamak zorunda bırakacak bir değişiklik istediler ve Brown, 1.000 saatlik yeni bir kamu hizmeti cezasına çarptırıldı.


Duvarlara grafiti yapmaktan hoşlanan Chris Brown, pek yakında Los Angeles çevresindeki grafitileri temizlerken görülebilir.

 

Chris Brown ve Rihanna Hawaii Fotoğrafları

Chris Brown Video Galeri

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio